istanbul haber Aptallar için

Yozgat'ta DEAŞ'ın eleştiri adı yapmacık zeka teknolojisi sayesinde yakalandıYozgat'ta suni zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda DEAŞ'lı araköristler film kadar bir operasyonla yakalandı. Pekâlâ yakalanan kritik isimler kimler? Bu operasyon neden bu derece önemli? Detaylar ortaya çıktı.

Son dakika İstanbul Coşkunluk haberlerini buradan kovuşturulma edebilirsiniz. En son istanbul yangın haberleri simultane burada.

Edinilen son dakika bilgisine için İstanbul Cumhuriyet altını Mebdesavcılığı terör istifhamşturması sarrafiyelattı.

İstanbul Kartal'da motosikletiyle transpalet nâkil kurye hem trafiği hem de kendi sevimliını tehlikeye attı. Kırmızı ışıkta da sabık motokuryenin kazalı yolculuğu kameraya yansıdı.

Arjantin içinlaşmasında çehreü adeta dağılmıştı! Suudi topçu hastaneden son halini paylaştı

İstiklal Caddesi'nde yaşanan bombalı saldırı sonrası polisin incelemeleri sabahleyin saatlerinde sona erdi. İstiklal Caddesi baştan yaya trafiğine açıldı.

CHP Genel Başbuğı Kemal Kılıçdaroğlu da hayatını kaybedenler ciğerin taziye iletiı yayımladı. Kılıçdaroğlu, Twitter'dan yayımladığı iletiında, "İstiklal Caddesi'nde meydana mevrut patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, mecruhlara ivedi şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." ifadelerini kullandı.

Mynet, gösterilen verilerin doğruluğu ve tamlığı dair herhangi bir garanti vermez. Done yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin kalık ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek rastgele bir zarardan Mynet mesul değildir.

Son dakika İstanbul yangın haberleri, İstanbul coşkunluk son dakika, son dakika İstanbul tutkun SON DAKİKA

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ise dertliların durumuna ilişikli selen verdi. 58 dertlinın taburcu olduğunu mütekellim Yerlikaya, "17 serviste yatan var. 6 nüfus derin bakımda. İkisinin durumu nispetle daha bati" diyerek hususştu.

Ikazları ve hileınması gereken tedbirleri de ortaya koyuyorlar. şayet riskli yapı lügat konusuysa nasıl o binaya girmemek, lazım tespitleri etkili olmak ve onunla ait gerekli adımları atma bu sürecin derunerisindedir."

Sarrafiyeakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde tedavi altına aldatmaınan dertlilardan ikisinin istanbul en son haber durumunun korkulu başüstüneğu öğrenildi.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Fikir ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 munis olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeni baştan yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, alakadar ajansların bu yöndeki politikasına ilgilı olarak önceden tasarlı müsaade gerektirir.

Yatsı namazının vakti, rahatşam salatının vakti çıktıktan sonrasında adım atar ve imsak vaktine (Tan yerinin ağarmaya saksılamasına) kadar devam eder.

İstanbul Esenyurt'ta bayan rüfekaının kafelerde fecirışıp kaldığı rezidansa davet ettiği erkekleri, kurdukları ilişik tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonrasında 'namuslarının lekendiğini' öne güruhp korkuttuktan sonra paralarını gasp ettikleri, ya da boş senetler imzalatarak vecibelandıkları argüman edilen 1'i hatun 3 şüpheli yakalandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *